O nas / Ассортимент

O nas / Produkcja


Produkcja

Produkujemy najwyższej jakości rośliny ozdobne. Proponujemy niespotykany nigdzie indziej wybór roślin – od bylin, po wielkie, dojrzałe drzewa. Co roku wprowadzamy do oferty kilka nowych, ale przetestowanych w naszym klimacie gatunków i odmian, które dają niespotykane możliwości projektowe, pozwalając uzyskać innowacyjną kompozycję ogrodu, czy parku. W jednym miejscu oferujemy tysiące najróżniejszych roślin, które mogą zadowolić najbardziej wymagających projektantów i ogrodników.

Obsługujemy zlecenia dotyczące tworzenia prywatnych ogrodów, parków, publicznych terenów zieleni, ogrodów na dachach oraz zieleni przyulicznej i autostradowej. Na co dzień współpracujemy z najlepszymi architektami krajobrazu, firmami wykonawczymi, inspektorami nadzoru, a także deweloperami i firmami budowlanymi.

Nie poprzestajemy na sprzedaży samych roślin. Temat zieleni rozwiązujemy kompleksowo: na życzenia inwestorów zajmujemy się projektowaniem, pomagamy w doborze gatunków, organizujemy dostawy specjalistycznym sprzętem, sadzenie i pielęgnację.

Poza żywymi produktami oferujemy także inne poszukiwane akcesoria: systemy podziemnego kotwiczenia drzew, solidne i eleganckie donice ze stali, aluminium i poliestru. Nowością są modne elementy wyposażenia ogrodów, takie jak piece, paleniska, misy wodne.+48 (22) 726 90 58
Ta strona używa COOKIES. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Rozumiem
Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w naszej polityce poprawności.