Portfolio / Ogrody przydomowe


Ogrody przydomowe

Rośliny są cudownym i wymagającym tworzywem. Jako doświadczeni szkółkarze, wiemy wszystko o ich walorach, potrzebach i cechach szczególnych. Szanujemy otaczającą nas przestrzeń, dlatego staramy się, aby nasze ogrody pozostawały w harmonii z otaczającym krajobrazem. Projektując, bierzemy pod uwagę jak każda z roślin wygląda o różnych porach roku, jakie rozmiary osiągnie za 5, czy 15 lat. Niemniej jednak, najważniejszą wskazówką są dla nas wymagania i oczekiwania naszych klientów. Potrafimy projektować tak, aby ogród mógł cieszyć pokolenia! Wspólnie tworzymy wygodne, piękne i bezpieczne przestrzenie, z których nie chce się wracać do domu.
Doświadczenie, które zdobyliśmy dzięki współpracy z firmami zajmującymi się organizacją przestrzeni z udziałem zieleni, inwestorami oraz deweloperami – w Polsce i za granicą, pozwala nam dziś trafnie reagować na potrzeby klientów, zarówno w zakresie dużych inwestycji, jak i w przypadku indywidualnych rozwiązań stworzonych dla posiadaczy prywatnych ogrodów.

Nasi doświadczeni architekci krajobrazu pomogą Wam zrealizować marzenie o ogrodzie i ułatwią wybór spośród ponad 2000 odmian i gatunków roślin, biorąc pod uwagę Wasze oczekiwania, chroniąc tym samym, przed popełnieniem kosztownych błędów.

Zapraszamy do odwiedzin. Jesteśmy zaledwie 30km od centrum Warszawy!+48 (22) 726 90 58
Ta strona używa COOKIES. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Rozumiem
Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w naszej polityce poprawności.