Portfolio / Referencje


Referencje

Oto kilka rekomendacji, które z pewnością pomogą Państwu podjąć decyzję o współpracy z naszą firmą.

Garden House - Mariola Tomczyk

Wczesną wiosną urządzaliśmy roślinami od Grąbczewskich spory ogród w Londynie. Klienci są zachwyceni ogrodem, a rośliny rosną tak, że aż słychać. Musieliśmy już kilkakrotnie wracać, żeby je przyciąć :)

www.gardenhouse.com.pl

Jedyne Ogrody - Agnieszka Jedynak

Pomimo tego, że mam dość daleko, bardzo lubię przyjeżdżać do Runowa wybierać rośliny do moich ogrodów. Bardzo bogaty asortyment, życzliwa Dorota, z którą łatwo i przyjemnie dobieram rośliny do moich koncepcji, dopasowując je do oczekiwań i budżetów klientów, jednocześnie realizuję swoje wizje twórcze. Poza tym cenię sobie atmosferę, luz i przestrzeń szkółki. Z przyjemnością spędzam tu czas. 

www.jedyneogrody.pl

Ogrody Niwa - Ewa Burza

Współpracuję z firmą Grąbczewscy od wielu lat. Zawsze mogę liczyć na życzliwą, profesjonalną i kompleksową obsługę. Materiał roślinny oferowany jest w bogatym asortymencie, niezmiennie bardzo dobrej jakości i dostarczany terminowo. Dlatego ciągle tam wracam i serdecznie polecam.

www.ogrodyniwa.pl

Inner Garden - Ewa Agata Knab

Sprawna i miła obsługa, elastyczne podejście do moich wymagań, szybkie dostawy w dowolne miejsce kraju i ogromny wybór doskonałych roślin w wielu parametrach pozwala dopasować się do każdego budżetu. Polecam szkółki Grąbczewskich!

www.innergarden.pl+48 (22) 726 90 58
Ta strona używa COOKIES. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Rozumiem
Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w naszej polityce poprawności.