Skip to main content
rośliny, roślina, ogród, krzew, krzewy, usługa ogrodnicza, projektowanie roślin, jarzębina, sorbus aucuparia, sorbus, jarząb pospolity, jarząb zwyczajny, szkółka roślin, rośliny w donice

Twój projekt

nasza oferta

Naszym celem jest zapewnienie profesjonalnym klientom pełnego wyboru roślin do realizacji projektu zieleni każdej skali i stopnia trudności. Dbamy o jakość obsługi i partnerskie relacje z architektami krajobrazu, projektantami i wykonawcami.

Staramy się prowadzić nasze szkółki według najwyższych standardów jakości, zarówno w pojemnikach (w siedzibie w Runowie) jak i w gruncie (drzewa alejowe do 40 cm obwodu) w naszej filii w Olszanach. Przez cały sezon, można wybierać spośród ogromnej kolekcji soliterowych krzewów, drzew, roślin formowanych, niwaki, w tysiącach gatunkach i odmian, często niespotykanych gdzieindziej.

Polecamy i wspieramy wizyty projektantów i wykonawców z klientami, podczas których można poznać z bliska zaprojektowane rośliny, wybrać i zarezerwować konkretne egzemplarze, zoptymalizować projekt. Na życzenie – służymy doradztwem, materiałami informacyjnymi, doświadczeniem z kilkudziesięcioletniej pracy z roślinami.

Oprócz własnej produkcji prezentujemy także wyjątkowe okazy pochodzące z innych wiodących szkółek Europy. Na zamówienie jesteśmy w stanie wynaleźć i sprowadzić najbardziej unikalne rośliny w najwyższej jakości i dowolnej ilości.

Zapewniamy profesjonalne doradztwo na etapie projektowania i planowania inwestycji, jak i  wsparcie techniczne podczas realizacji.

Wierzymy, że najcenniejsze w biznesie są trwałe, partnerskie relacje, dlatego organizujemy fachowe szkolenia, warsztaty i spotkania dla stałych klientów. Dbamy o końcowy efekt realizacji z udziałem naszych roślin. Staramy się wspierać wspólnotę projektantów i wykonawców terenów zieleni, odwdzięczamy się rekomendacjami i usługami cross-marketingu.

Oprócz roślin dostarczamy także:

Nasza firma jest członkiem-współzałożycielem Związku Szkółkarzy Polskich, a także Stowarzyszenia Architektów Krajobrazu i International Plant Propagators’ Society.

jak kupować?

1.
przyjedź
Działamy przez cały rok a pełen showroom otwieramy od marca do grudnia. Zachęcamy do umawiania wizyt, podczas których będziemy mogli w pełni zaangażować się w Twój temat. Wystarczy zadzwonić do handlowca lub napisać na hello@grabczewscy.com Zachęcamy do wycieczek do naszej filii w Olszanach koło Grójca, gdzie można bliżej poobcować z dużymi drzewami w ciekawym zestawie odmian i wielkości. Szczególnie polecamy okres IX-XI.
mapa, adres, szkólka, szkólka roślin
2.
wybierz
Możesz wybrać i zaznaczyć potrzebne rośliny osobiście w Runowie lub zlecić to nam wysyłając zamówienie mailem. Po wcześniejszym omówieniu obsłużymy także Twoich klientów. W razie potrzeby przed załadunkiem prześlemy dokumentację fotograficzną gotowego zamówienia.
szkólka, szkólka roślin, różnorodność roślin
3.
odbierz
Szybkie i sprawne przygotowanie zamówień do wysyłki jest dla nas priorytetem. Możesz odebrać swoje rośliny własnym transportem lub zamówić u nas dowóz specjalistycznym autem dopasowanym do wielkości i wymagań roślin i ograniczeń na budowie. Nasze ciężarówki mają windy, wózki, HDSy, a kierowcy - mają zielone pojęcie - dbają o to, by najdelikatniejsze nawet okazy dotarły do celu w nienaruszonym stanie.
szkólka, szkólka roślin, transport roślin, duże drzewo, avant, ładowarka avant, korzenia, usługa ogrodnicza

szukasz czegoś innego?

projektowaniezieleni

Dobre materiały potrzebują dobrego projektu. Piękne miasta, budynki i wnętrza powstają z połączenia idei – owocu pracy twórcy, z odpowiednio dobranymi materiałami i fachowym wykonaniem.

więcej

dostawaroślin

Fachowa logistyka roślin to dla nas priorytetowa część działalności. Potrzebujesz dostawy dziesięciometrowych drzew, skrzynki bylin, czy kompletnego zamówienia składającego się z kilkuset pozycji?

więcej

usługiogrodnicze

Nasz dział usług specjalizuje się w nietypowych, trudnych zadaniach związanych z urządzaniem zieleni. Mamy doświadczenie w sadzeniu dużych drzew, budowie zielonych dachów, montażu automatycznych systemów nawadniania.

więcej

poradnik

Rośliny mają specyficzne potrzeby i wymagania co do stanowiska, oświetlenia, wilgotności, kwasowości i struktury podłoża itp. Zaspokojenie tych wymagań jest konieczne do pełnego sukcesu w kolejnych latach.

więcej

gwarancja

Gwarantujemy, że dostarczane przez nas rośliny są w należytej kondycji, odpowiadają zadeklarowanej tożsamości odmianowej, są wolne od chorób i szkodników kwarantannowych, są prawidłowo uformowane zarówno w części nadziemnej jak i ich system korzeniowy.

więcej

rent-a-garden

Dysponujemy pokaźną kolekcją efektownych roślin w mobilnych donicach, dostępnych przez cały sezon: od wiosny do jesieni. Pokaźne drzewa i krzewy soliterowe o rozmaitych pokrojach, kwitnące, zimozielone i przebarwiające się jesienią.

więcej

szklarnieogrodowe

Nasze szklarnie służące zarówno do uprawy własnych warzyw, ziół i owoców, jak i przestronne oranżerie stworzone do luksusowego wypoczynku.

produktyuzupełniające

Wyczerpująca oferta roślin ozdobnych to nie wszystko co proponujemy. Najwyższej jakości drzewa i krzewy często potrzebują dodatków.

więcej

pytania?

czekamy na kontakt