Skip to main content
zieleń w mieście, zieleń, roślina, rośliny, krzewy, krzew, sadzenie roślin, sadzenie, usługa ogrodnicza, projektowanie roślin, rośliny w zamku, cis, cis pospolity, formy cisów, cotoneaster, irga, pattern, stożek, stożek z cisa, rośliny w hotelu, stare miasto, taxus baccata

Twój przetarg

nasza oferta

Produkujemy drzewa, krzewy i byliny sprawdzone w terenach zieleni publicznej, w dziesiątkach miast, miasteczek, dzielnic i osiedli. Chętnie uczestniczymy w projektach skierowanych na maksymalizację efektu natychmiast po posadzeniu, z użyciem roślin odpornych na ekstremalne warunki miejskiego klimatu, wymagających minimalnej pielęgnacji w przyszłości.

Interesuje nas wymiana betonozy na żywą i trwałą zieleń w miejscach trudnych i nieoczywistych. Jesteśmy wykonawcami eksperymentalnych, prototypowych rozwiązań wprowadzających zieleń na mocno zurbanizowane tereny, takich jak: rozpłytowanie i zazielenienie fragmentu Placu Defilad w Warszawie, czy zazielenianie automatów One Box Allegro.

Chętnie dzielimy się naszym doświadczeniem i wiedzą z urzędnikami i projektantami zieleni publicznej, inspektorami nadzoru, często podczas szkoleń, konferencji i warsztatów promujących profesjonalne podejście do zieleni.

Twój urząd potrzebuje doradztwa w planowaniu, projektowaniu, doborze asortymentu do inwestycji w zieleń? Napisz na hello@grabczewscy.com

W procesie produkcji stosujemy standardy jakości materiału szkółkarskiego wprowadzone przez Związek Szkółkarzy Polskich a nasze szkółki są pod stałym nadzorem PIORIN. Prowadzimy zarówno produkcję w pojemnikach (w siedzibie w Runowie) jak i w gruncie (drzewa alejowe do 40 cm obwodu) w naszej filii w Olszanach. Przez cały sezon, można wybierać spośród ogromnej kolekcji soliterowych krzewów, drzew, roślin okrywowych, kwitnących bylin, w dowolnych kombinacjach gatunkach, odmian i parametrów.

Dodatkowo zaopatrujemy wykonawców i zamawiających w systemy stabilizacji drzew, w tym podziemne kotwy, także dostosowane do nasadzeń w pojemnikach i na stropodachach.

Dysponujemy własnym transportem i wsparciem technicznym przy sadzeniu i pielęgnacji.

Na życzenie dołączamy certyfikaty, paszporty roślin i wszelkie wymagane prawem dokumenty towarzyszące.

jak kupować?

1.
przyjedź
Działamy przez cały rok a nasze szkółki fizycznie otwieramy od marca do grudnia. Zapraszamy do bliższego poznania naszej kolekcji odmian drzew alejowych w parametrach od 10-12 do 30-40, specjalnie dobranych do wymagań zieleni publicznej, efektownych, zdrowych, odpornych na susze i choroby. Zachęcamy do umówienia wizyty, podczas której będziemy mogli w pełni zaangażować się w Twój temat. Wystarczy zadzwonić do handlowca lub napisać na hello@grabczewscy.com
mapa, adres, szkólka, szkólka roślin
2.
wybierz
Możemy zająć się samodzielnie realizacją zamówienia wynikającego z projektu zieleni. Na życzenie możemy też zaproponować optymalizację projektu: proponujemy wtedy tańsze czy łatwiej dostępne zamienniki, o podobnych walorach i parametrach. Możesz także wybrać i zaznaczyć potrzebne rośliny osobiście w Runowie lub zlecić to nam wysyłając zamówienie mailem.
szkólka, szkólka roślin, różnorodność roślin
3.
odbierz
Szybkie i sprawne przygotowanie zamówień do wysyłki jest dla nas priorytetem. Możesz zamówić u nas dowóz specjalistycznym autem dopasowanym do wielkości i wymagań roślin w dowolnym miejscu w Polsce. Nasze ciężarówki mają windy, wózki, HDSy, a kierowcy - mają zielone pojęcie - dbają o to, by najdelikatniejsze nawet okazy dotarły do celu w nienaruszonym stanie.
szkólka, szkólka roślin, transport roślin, duże drzewo, avant, ładowarka avant, korzenia, usługa ogrodnicza

szukasz czegoś innego?

projektowaniezieleni

Dobre materiały potrzebują dobrego projektu. Piękne miasta, budynki i wnętrza powstają z połączenia idei – owocu pracy twórcy, z odpowiednio dobranymi materiałami i fachowym wykonaniem.

więcej

dostawaroślin

Fachowa logistyka roślin to dla nas priorytetowa część działalności. Potrzebujesz dostawy dziesięciometrowych drzew, skrzynki bylin, czy kompletnego zamówienia składającego się z kilkuset pozycji?

więcej

usługiogrodnicze

Nasz dział usług specjalizuje się w nietypowych, trudnych zadaniach związanych z urządzaniem zieleni. Mamy doświadczenie w sadzeniu dużych drzew, budowie zielonych dachów, montażu automatycznych systemów nawadniania.

więcej

poradnik

Rośliny mają specyficzne potrzeby i wymagania co do stanowiska, oświetlenia, wilgotności, kwasowości i struktury podłoża itp. Zaspokojenie tych wymagań jest konieczne do pełnego sukcesu w kolejnych latach.

więcej

gwarancja

Gwarantujemy, że dostarczane przez nas rośliny są w należytej kondycji, odpowiadają zadeklarowanej tożsamości odmianowej, są wolne od chorób i szkodników kwarantannowych, są prawidłowo uformowane zarówno w części nadziemnej jak i ich system korzeniowy.

więcej

rent-a-garden

Dysponujemy pokaźną kolekcją efektownych roślin w mobilnych donicach, dostępnych przez cały sezon: od wiosny do jesieni. Pokaźne drzewa i krzewy soliterowe o rozmaitych pokrojach, kwitnące, zimozielone i przebarwiające się jesienią.

więcej

szklarnieogrodowe

Nasze szklarnie służące zarówno do uprawy własnych warzyw, ziół i owoców, jak i przestronne oranżerie stworzone do luksusowego wypoczynku.

produktyuzupełniające

Wyczerpująca oferta roślin ozdobnych to nie wszystko co proponujemy. Najwyższej jakości drzewa i krzewy często potrzebują dodatków.

więcej

pytania?

czekamy na kontakt